OFICJALNIE: Nowy obrońca Stoke

OFICJALNIE: Nowy obrońca Stoke fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Stoke City FC

Austriacki obrońca Rubina Kazań, Moritz Bauer, dołączył do Stoke City.

Reprezentant Austrii podpisał z angielskim klubem umowę obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku. 25-letni prawy obrońca w zeszłym tygodniu pomyślnie przeszedł testy medyczne i uzgodnił warunki przejścia na Bet365 Stadium. Kwota transakcji nie została ujawniona.

Bauer jest pierwszym wzmocnieniem zespołu Stoke w zimowym oknie transferowym. Dyrektor generalny Anglików, Tony Scholes, nie krył zadowolenia ze sprowadzenia Austriaka: - Moritz to zawodnik, którego obserwujemy już od jakiegoś czasu, i którego trener Mark Hughes bardzo chciał w klubie. Jest wysoko cenionym graczem, który w zeszłym roku otrzymał powołanie do reprezentacji Austrii. Z pewnością wniesie wiele jakości do naszych zasobów defensywnych.

Bauer, choć reprezentuje Austrię, urodził się w Szwajcarii i rozpoczął karierę w klubie Grasshoppers Zurych. Do Rubina Kazań dołączył w 2016 roku za kwotę 4 milionów euro. W barwach rosyjskiego klubu rozegrał łącznie 41 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy