OFICJALNIE: Nowy pomocnik Chojniczanki. Znowu transfer z Ekstraklasy

OFICJALNIE: Nowy pomocnik Chojniczanki. Znowu transfer z Ekstraklasy fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Damian Piotrowski został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice.

Po rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z Wisłą Płock Piotrowski był łączony z kilkoma klubami, w tym m.in. z innym pierszoligowcem, Stalą Mielec. Ostatecznie padło na Chojniczankę, w której barwach pomocnik będzie występował z numerem 87 na koszulce.

31-latek był zawodnikiem Wisły od 2015 roku. Gdy ekipa z Płocka występowała jeszcze w I lidze, był on jej bardzo ważnym ogniwem. Po awansie do Ekstraklasy zawodnik zaczął jednak coraz rzadziej pojawiać się na murawie. Poprzedni sezon Piotrowski zakończył z ośmioma ligowymi występami na koncie. W tym ani razu nie wszedł na boisko.

Wcześniej Piotrowski występował m.in. w Zagłębiu Lubin, Chrobrym Głogów, Górniku Polkowice i Bruk-Becie Termalice Nieciecza. Na najwyższym rodzimym szczeblu rozegrał w sumie 10 meczów.

Doświadczony zawodnik jest piątym zimowym wzmocnieniem Chojniczanki.Do tej port jej szeregi zasilili Maciej Górski (wypożyczenie z Jagiellonii Białystok), Dominik Jonczy (wypożyczenie z Zagłębia Lubin), Sebastian Steblecki (wcześniej Cracovia) oraz Dawid Schulz (wcześniej Gwieździe Karsin).

Ekipa z Chojnic jest liderem I ligi. W 19 dotychczasowych spotkaniach sięgnęła ona po 35 punktów.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy