Oficjalnie: Nowy skrzydłowy Juventusu

Oficjalnie: Nowy skrzydłowy Juventusu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Ascoli

Riccardo Orsolini przejdzie do Juventusu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mistrzowie Włoch sfinalizowali transakcję z udziałem 19-latka. Zapłacą za niego 5,5 miliona euro, ale kwota ta może wzrosnąć do 10 milionów euro ze względu na tzw. bonusy. Wielce prawdopodobnie, że turyńczycy wypożyczą też do Ascoli któregoś ze swoich młodych zawodników.

Orsolini w obecnym sezonie wystąpił w 21 meczach na poziomie Serie B, zdobywając cztery bramki i notując tyle samo asyst. Dość poważne zainteresowanie młodym Włochem przejawiał Milan, który jako pierwszy podjął próbę sprowadzenia go. „Stara Dama” okazała się jednak bardziej konkretna i przekonująca.

Transfer na łamach oficjalnej strony internetowej Ascoli potwierdził dyrektor sportowy klubu - Alan Martinez. Dodał przy okazji, że  skrzydłowy pozostanie w dotychczasowym zespole do końca obecnego sezonu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy