Oficjalnie: Nowy trener Korony

Oficjalnie: Nowy trener Korony fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka potwierdziła, że Maciej Bartoszek zostanie szkoleniowcem Korony Kielce.

Kilka dni temu klub wydał oświadczenie o zainteresowaniu ze strony Korony, zapewniające jednocześnie, że Bartoszek nie rusza się z Chojnic. Kielczanie okazali się jednak nieustępliwi i porozumieli się w sprawie kwoty odstępnego, dzięki czemu Bartoszek mógł rozwiązać swój kontrakt i przenieść się do Korony.

39-letni trener karierę rozpoczynał w Zdroju Ciechocinek. W 2010 roku przejął GKS Bełchatów, który nim na ławce uplasował  się na dziesiątej pozycji w tabeli, umowy jednak nie przedłużono. Potem pozostawał bez klubu... aż do 2015 roku, gdy zatrudniono go w Legionovii. W międzyczasie spełniał się w biznesie, prowadząc hotel i restaurację. Również w 2015 roku przeszedł do Zawiszy Bydgoszcz, w Chojnicach pracował od kwietnia tego roku.

Chojniczankę zostawia na znakomitym drugim miejscu w tabeli pierwszej ligi. Jego obowiązki przejmuje, przynajmniej do końca tego roku, znany zresztą z gry w Koronie, Hermes.

Bartoszek w Kielcach dostaje konkretne zadanie – utrzymania drużyny w Ekstraklasie. Po 15 kolejkach zajmuje ona trzynastą lokatę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy