OFICJALNIE: Obiang w Sassuolo

OFICJALNIE: Obiang w Sassuolo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Sassuolo

Sassuolo poinformowało o pozyskaniu Pedro Obianga.

Władze West Hamu postanowiły nieco przewietrzyć szatnię. Z drużyną wcześniej pożegnało się siedmiu zawodników. Do tego grona dołączył w ostatnich godzinach Pedro Obiang.

27-latek przeprowadza się do Sassuolo na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej. Wiadomo natomiast, że cała transakcja pochłonęła osiem milionów euro.

Dla środkowego pomocnika jest to powrót na Półwysep Apeniński. W przeszłości był bowiem związany z Sampdorią. To właśnie z tego zespołu trafił do wspomnianego West Hamu.

Obiang rozegrał w poprzednim sezonie 24 ligowe spotkania. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy