Oficjalnie: Obrońca United w Birmingham

Oficjalnie: Obrońca United w Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC / Manchester United FC

„Niebiescy” wypożyczyli 19-letniego obrońcę „Czerwonych Dibałów” Tylera Blacketta.

Utalentowany młodzieżowy reprezentant Anglii przeniósł się na St Andrew’s Stadium do końca obecnego sezonu.  To już drugie wypożyczenie zawodnika w tym sezonie - w rundzie jesiennej Blackett był graczem występującego również w Championship Blackpool, gdzie zaliczył pięć występów.
 
Nastolatek jest wychowankiem Manchesteru United, dołączył do akademii mając zaledwie osiem lat. Był członkiem drużyny, która w 2011 roku wygrała młodzieżowy Puchar Anglii. Nominalną pozycją Blacketta jest lewa obrona, ale równie dobrze może grać jako skrzydłowy lub środkowy obrońca. 
 
Bardzo prawdopodobne jest, że nowy nabytek Birmingham City wystąpi już w sobotnim meczu z Derby County. Będzie grał z numerem 37.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy