Oficjalnie: Ojrzyński trenerem Arki

Oficjalnie: Ojrzyński trenerem Arki
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Arka

Leszek Ojrzyński powraca do Ekstraklasy.

Gdyński klub w poniedziałek rano poinformował o zwolnieniu Grzegorza Nicińskiego, który pracował z zespołem aż od 2014 roku. Finalista tegorocznej edycji Pucharu Polski w ostatnich tygodniach spisywał się jednak bardzo słabo i włodarze uznali, że potrzebna jest zmiana szkoleniowca.

Zgodnie z oczekiwaniami, w jego miejsce zatrudniono Leszka Ojrzyńskiego. Głównym zadaniem 44-latka będzie zapewnienie drużynie utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Od tego, czy je wypełni, będzie zależała jego dalsza przyszłość w Trójmieście. Podpisana dziś przez nowego trenera umowa obowiązuje bowiem do końca nowego sezonu.

Arka obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Nad ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna ma zaledwie cztery punkty przewagi, co biorąc pod uwagę zbliżający się podział punktów, jest znikomą zaliczką.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy