Oficjalnie: Oka Nikołow zawodnikiem Philadelphia Union

Oficjalnie: Oka Nikołow zawodnikiem Philadelphia Union
Redakcja
Redakcja
Źródło: Philadelphia Union

Philadelphia Union potwierdziła za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej transfer doświadczonego golkipera, Oki Nikołowa. Szczegóły samej transakcji nie zostały ujawnione.

- Jesteśmy podekscytowani tym, iż mamy już w składzie zawodnika z takim doświadczeniem i zdolnościami przywódczymi jak Nikołow. Uważamy, że może zostać także doskonałym mentorem dla naszych młodych bramkarzy - powiedział menedżer Philadelphia Union, John Hackworth.

Nikołow w 1994 roku trafił do Eintrachtu Frankfurt. W tym klubie spędził prawie 20 lat i wystąpił dla niego w 414 meczach, z czego 229 w Bundeslidze. W sezonie 2012/2013 wystąpił tylko w ostatnich ośmiu spotkaniach, pomagając przy tym wywalczyć niemieckiej ekipie miejsce w eliminacjach do Ligi Europejskiej.

39-latek posiada podwójne obywatelstwo - niemieckie i macedońskie. Na swoim koncie ma pięć występów dla reprezentacji Macedonii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy