Oficjalnie: Olsson podpisał nowy kontrakt z WBA

Oficjalnie: Olsson podpisał nowy kontrakt z WBA
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: West Bromwich Albion

Jonas Olsson, obrońca West Bromwich Albion podpisał nowy, czteroletni kontrakt.

29-letni Szwed pozyskany został do klubu z Albion z holenderskiego NEC Nijmegen w 2008 roku za 880 tysięcy funtów. Jego obecny kontrakt kończył się 30 czerwca 2013 roku.

W swoim klubie Olsson pełni funkcję drugiego kapitana (po Chrisie Bruncie). W reprezentacji Szwecji wystąpił do tej pory 11 razy, a na tegorocznym turnieju Euro 2012 rozegrał dwa pełne mecze. 
 
- To dobra wiadomość dla klubu, która pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku. To twardy, bezkompromisowy środkowy obrońca, który o przeciwnikach z Premier League wie niemal wszystko. Ma mocny charakter i jest jedną z ważniejszych osób w szatni West Brom - mówił o swoim zawodniku trener WBA, Steve Clarke. 
 
Trzy tygodnie wcześniej, również 4-letnią umową, z klubem związał się James Morrison. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Giroud zostanie w Chelsea?! Giroud zostanie w Chelsea?! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy