Oficjalnie: Olsson podpisał nowy kontrakt z WBA

Oficjalnie: Olsson podpisał nowy kontrakt z WBA
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: West Bromwich Albion

Jonas Olsson, obrońca West Bromwich Albion podpisał nowy, czteroletni kontrakt.

29-letni Szwed pozyskany został do klubu z Albion z holenderskiego NEC Nijmegen w 2008 roku za 880 tysięcy funtów. Jego obecny kontrakt kończył się 30 czerwca 2013 roku.

W swoim klubie Olsson pełni funkcję drugiego kapitana (po Chrisie Bruncie). W reprezentacji Szwecji wystąpił do tej pory 11 razy, a na tegorocznym turnieju Euro 2012 rozegrał dwa pełne mecze. 
 
- To dobra wiadomość dla klubu, która pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku. To twardy, bezkompromisowy środkowy obrońca, który o przeciwnikach z Premier League wie niemal wszystko. Ma mocny charakter i jest jedną z ważniejszych osób w szatni West Brom - mówił o swoim zawodniku trener WBA, Steve Clarke. 
 
Trzy tygodnie wcześniej, również 4-letnią umową, z klubem związał się James Morrison. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy