Oficjalnie: Olsson w Swansea

Oficjalnie: Olsson w Swansea
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Swansea City

Martin Olsson został nowym zawodnikiem Swansea City.

Lewy obrońca reprezentacji Szwecji związał się z nowym pracodawcą umową do 30 czerwca 2019 roku (z opcją rocznego przedłużenia). Transfer z Norwich City, według nieoficjalnych doniesień, zamknął się w kwocie czterech milionów funtów.

Dla Olssona jest to powrót na poziom Premier League po doświadczeniu spadku ze wspomnianym Norwich, w którym występował od lata 2013 roku po przeprowadzce z Blackburn Rovers. Do Anglii przeniósł się natomiast jeszcze jako junior, bowiem w 2006 roku.

Olsson był podstawowym graczem Norwich. W tym sezonie zagrał w 19 meczach Championship, strzelając jedną bramkę. Do tego dołożył 90 minut w Pucharze Anglii.

Tym samym „Łabędzie” sfinalizowały drugi transfer letniego okna po Luciano Narsinghu, który przeniósł się z PSV Eindhoven.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy