Oficjalnie: Olsson w Swansea

Oficjalnie: Olsson w Swansea
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Swansea City

Martin Olsson został nowym zawodnikiem Swansea City.

Lewy obrońca reprezentacji Szwecji związał się z nowym pracodawcą umową do 30 czerwca 2019 roku (z opcją rocznego przedłużenia). Transfer z Norwich City, według nieoficjalnych doniesień, zamknął się w kwocie czterech milionów funtów.

Dla Olssona jest to powrót na poziom Premier League po doświadczeniu spadku ze wspomnianym Norwich, w którym występował od lata 2013 roku po przeprowadzce z Blackburn Rovers. Do Anglii przeniósł się natomiast jeszcze jako junior, bowiem w 2006 roku.

Olsson był podstawowym graczem Norwich. W tym sezonie zagrał w 19 meczach Championship, strzelając jedną bramkę. Do tego dołożył 90 minut w Pucharze Anglii.

Tym samym „Łabędzie” sfinalizowały drugi transfer letniego okna po Luciano Narsinghu, który przeniósł się z PSV Eindhoven.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy