OFICJALNIE: Ondrášek wrócił do Europy po amerykańskiej przygodzie

OFICJALNIE: Ondrášek wrócił do Europy po amerykańskiej przygodzie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Dallas

Zdeněk Ondrášek przeniósł się z FC Dallas do Viktorii Pilzno. Czech w przeszłości występował w barwach Wisły Kraków, z której trafił do Major League Soccer.

Czech, który ma za sobą niezły okres w Major League Soccer zmienia pracodawcę. Przenosi się on bowiem do ojczyzny, gdzie wzmocni Viktorię Pilzno.

Napastnik trafia do tej ekipy z FC Dallas na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały jednak na razie podane do wiadomości publicznej.

- Gra w Stanach Zjednoczonych i Dallas była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Na zawsze ją zapamiętam, ponieważ dzięki tej przygodzie trafiłem do reprezentacji Czech - powiedział.

- Rodzina zawsze była dla mnie najważniejsza i cenię sobie jej dobro oraz bezpieczeństwo. Kiedy dostałem propozycję z Viktorii, nie miałem zbyt wiele czasu na zastanowienie się. Podjąłem taką decyzję i wracam do kraju. Chciałbym podziękować wszystkim w Dallas za danie mi szansy -  dodał.

Czech jest doskonale znany polskim kibicom. W latach 2016-2018 przywdziewał bowiem trykot Wisły Kraków. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał 66 meczów i strzelił w nich 20 bramek. Ponadto zanotował dziewięć asyst.

W tym sezonie Major League Soccer 31-latek wystąpił w pięciu spotkaniach. Jego dorobek to dwa gole i jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych El Clásico: Przewidywane składy Barcelony i Realu Madryt El Clásico: Przewidywane składy Barcelony i Realu Madryt OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy