Oficjalnie: O’Shea z nową umową
2014-10-16 16:50:12; Aktualizacja: 11 lat temu
Kapitan Sunderlandu John O’Shea przedłużył swój kontrakt z klubem.
Nowa umowa doświadczonego defensora obowiązywać będzie do końca czerwca 2017 roku. 33-latek dołączył do ekipy „Czarnych Kotów” trzy lata temu i tamtej pory jest jednym z kluczowych piłkarzy w ekipie Gusa Poyeta.
- Cieszę się, że John zgodził się zostać z nami przez kolejne dwa lata. On jest naszym kapitanem i jednym z liderów. Jestem pewien, że tak pozostanie i pomoże nam stać się silniejszym jako zespół. Bardzo cieszymy się na dalszą współpracę z Johnem – powiedział menedżer Sunderlandu.
John O’Shea na swoim koncie ma już ponad 120 występów w barwach „Czarnych Kotów”. We wtorkowym meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Niemcami zaliczył swój setny mecz w reprezentacji Irlandii. 33-letni zawodnik w przeszłości z Manchesterem United zdobył piętnaście trofeów, w tym pięciokrotnie wygrał Premier League.




![Gdzie obejrzeć spotkania polskich drużyn w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ligi Konferencji? [Transmisje TV | Streaming]](img/photos/112939/170x113/rakow-czestochowa.jpg)








![Gdzie obejrzeć spotkania polskich drużyn w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ligi Konferencji? [Transmisje TV | Streaming]](img/photos/112939/90x60/rakow-czestochowa.jpg)







