Oficjalnie: Ósmy transfer Granady

Oficjalnie: Ósmy transfer Granady
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Granada CF

Matthieu Saunier został nowym zawodnikiem Granady.

Środkowy defensor przez ostatnie pięć lat występował w Troyes. Jego zespół spadł jednak w minionym sezonie z Ligue 1, więc zawodnik zdecydował się na odejście. Teraz podpisał trzyletni kontrakt z Andaluzyjczykami.

26-latek jest wychowankiem Bordeaux, w którym nie zdołał zadebiutować nigdy w lidze. Ma za sobą też grę w młodzieżowych reprezentacjach Francji.

To kolejny bezgotówkowy transfer klubu z  Los Cármenes tego lata. Do tej pory nie wydał on jeszcze ani euro na wzmocnienia, a do zespołu dołączyli już tacy gracze jak Guillermo Ochoa czy Jon Toral.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy