Oficjalnie: Ósmy transfer Granady

Oficjalnie: Ósmy transfer Granady
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Granada CF

Matthieu Saunier został nowym zawodnikiem Granady.

Środkowy defensor przez ostatnie pięć lat występował w Troyes. Jego zespół spadł jednak w minionym sezonie z Ligue 1, więc zawodnik zdecydował się na odejście. Teraz podpisał trzyletni kontrakt z Andaluzyjczykami.

26-latek jest wychowankiem Bordeaux, w którym nie zdołał zadebiutować nigdy w lidze. Ma za sobą też grę w młodzieżowych reprezentacjach Francji.

To kolejny bezgotówkowy transfer klubu z  Los Cármenes tego lata. Do tej pory nie wydał on jeszcze ani euro na wzmocnienia, a do zespołu dołączyli już tacy gracze jak Guillermo Ochoa czy Jon Toral.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy