Oficjalnie: Otman Bakkal w Dinamo Moskwa

Oficjalnie: Otman Bakkal w Dinamo Moskwa
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Dinamo Moskwa

Otman Bakkal podpisał kontrakt z Dinamo Moskwa. Tym samym dołączył do swojego kolegi z czasów PSV, Balazsa Dzsudzaka.

27-latek przebywał ostatnio na wypożyczeniu w Feyenoordzie Rotterdam. W Moskwie podpisał 3-letnią umowę, PSV nie dostało za niego ani grosza, bo skończył mu się kontrakt.

Wychowanek klubu z Philips Stadion, wystąpił do tej pory w jednym meczu reprezentacji Holandii. W ostatnim sezonie rozgrał 30 spotkań w Eredivise.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy