Oficjalnie: Paixão w Sparcie

Oficjalnie: Paixão w Sparcie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: AC Sparta Praga

Marco Paixão zagra w Sparcie.

Klub z Pragi poinformował o podpisaniu z Portugalczykiem dwuletniej umowy, pozyskując 30-latka na zasadzie wolnego transferu. Napastnik nie porozumiał się bowiem z działaczami "Śląska" w kwestii przedłużenia wygasającego z dniem dzisiejszym kontraktu.

Paixão jeszcze niedawno łączony był z pozostaniem w Polsce, które wiązałoby się jednak z przenosinami do Lecha. Poznaniacy szybko jednak zrezygnowali z usług charyzmatycznego zawodnika. Łącznie, w Ekstraklasie, zdobył 27 goli w 57 meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy