Oficjalnie: Palomino w Atalancie

Oficjalnie: Palomino w Atalancie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Atalanta Bergamo

Atalanta potwierdziła na oficjalnej stronie internetowej transfer José Palomino.

27-letni obrońca gra głównie w środku bloku defensywnego, ale może w razie potrzeby przejść również na lewą stronę. Argentyńczyk przez większość kariery występował w ojczyźnie w barwach Argentinos Juniors i San Lorenzo, ale od trzech lat przebywa już w Europie.

Jego pierwszym zespołem na Starym Kontynencie był, wówczas francuski drugoligowiec, czyli FC Metz. W Lotaryngii spędził dwa lata, najpierw w Ligue 2, a później w Ligue 1 i rozegrał 57 spotkań. Po dwóch latach skusił go Łudogorec Razgrad, w którym dostrzegł dla siebie szansę do występów w Lidze Mistrzów. 

Po jednym sezonie spędzonym w Bułgarii Palomino postanowił poszukać nowych wyzwań i przenosi się do Atalanty. We włoskim klubie będzie mógł liczyć na grę w Lidze Europy, ale też silniejszej lidze krajowej. Według nieoficjalnych informacji, Łudogorec zarobił na nim cztery miliony euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy