Oficjalnie: Pandiani w Lausanne

Oficjalnie: Pandiani w Lausanne
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: FC Lausanne Sport

Urugwajski napastnik Walter Pandiani stał się zawodnikiem FC Lausanne Sport.

Dla 39-latka to dwunasty i już raczej ostatni klub w karierze. Na oficjalnej stronie szwajcarskiego zespołu nie podano żadnych szczegółów na temat kontraktu Pandianiego.

Były reprezentant Urugwaju zasłynął przede wszystkim z występów w Primera División. W latach 2000-2012 bronił barw trzech klubów z Hiszpanii - Deportivo La Coruña, Espanyolu oraz Osasuny. Poza tym odbył także przygodę w Premier League grając dla Birmingham City.

W ostatnim sezonie strzelał gole dla Miramaru Misiones, ekipy z urugwajskiej ekstraklasy. Tam rozegrał 19 spotkań, zdobywając pięć bramek. W nowej drużynie będzie współpracował z byłym kolegą z Osasuny - Xavierem Margairazem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy