Oficjalnie: Papastathopoulos piłkarzem Borussii Dortmund

Oficjalnie: Papastathopoulos piłkarzem Borussii Dortmund
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Borussia Dortmund

Borussia Dortmund potwierdziła, że do zespołu podczas najbliższego okienka transferowego dołączy Sokratis Papastathopoulos.

Sokratis Papastathopoulos do Borussii Dortmund trafił z Werderu Brema. Kontrakt środkowego obrońcy reprezentacji Grecji obowiązywać będzie do czerwca 2018 roku. Nieoficjalnie mówi się, że kwota transferu wyniosła 9 milionów euro.

- Cieszę się na współpracę z trenerem Kloppem i na możliwość gry w Borussii - mówi na łamach "Bilda" Sokratis Papastathopoulos.

Grek w zespole BVB zastąpi najprawdopodobniej Feilpe Santanę, który niemal na pewno odejdzie tego lata do Schalke 04 Gelsenkirchen.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy