OFICJALNIE: Pape Djibril Diaw w Caen

OFICJALNIE: Pape Djibril Diaw w Caen fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SM Caen

Pape Djibril Diaw będzie występował w Caen.

24-latek przeprowadza się do spadkowicza z Ligue 1 na zasadzie wypożyczenia z Angers. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Miał mało czasu na wkomponowanie się do nowego zespołu. Myślę, że przede wszystkim dlatego grał na wiosnę tak mało. Teraz będzie mógł kontynuować w naszych barwach naukę. Wierzę, że sobie poradzi, bo ma wszystkie cechy, aby stać się klasowym środkowym obrońcą — powiedział dyrektor sportowy, Yohan Eudeline.

Diaw w styczniu tego roku przeprowadził się do wspomnianego Angers z Korony Kielce. Tam jednak nie zdołał przebić się do pierwszego składu i w rundzie wiosennej rozegrał zaledwie 14 minut.

Wcześniej zanotował na boiskach Ekstraklasy 20 meczów. Na jego dorobek złożyły się dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zdecydował w sprawie Bartosza Salamona Lech Poznań zdecydował w sprawie Bartosza Salamona „Pan co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy