OFICJALNIE: Pape Djibril Diaw w Caen

OFICJALNIE: Pape Djibril Diaw w Caen fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SM Caen

Pape Djibril Diaw będzie występował w Caen.

24-latek przeprowadza się do spadkowicza z Ligue 1 na zasadzie wypożyczenia z Angers. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Miał mało czasu na wkomponowanie się do nowego zespołu. Myślę, że przede wszystkim dlatego grał na wiosnę tak mało. Teraz będzie mógł kontynuować w naszych barwach naukę. Wierzę, że sobie poradzi, bo ma wszystkie cechy, aby stać się klasowym środkowym obrońcą — powiedział dyrektor sportowy, Yohan Eudeline.

Diaw w styczniu tego roku przeprowadził się do wspomnianego Angers z Korony Kielce. Tam jednak nie zdołał przebić się do pierwszego składu i w rundzie wiosennej rozegrał zaledwie 14 minut.

Wcześniej zanotował na boiskach Ekstraklasy 20 meczów. Na jego dorobek złożyły się dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy