OFICJALNIE: Papiss Cissé znowu w Europie

OFICJALNIE: Papiss Cissé znowu w Europie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Alanyaspor

Papiss Demba Cissé znalazł nową drużynę.

Doświadczony napastnik od lipca 2016 roku występował w zespole Shandong Luneng Taishan. Na boiskach ligi chińskiej rozegrał 31 spotkań. Na jego dorobek złożyło się szesnaście goli. 

W najbliższym będzie jednak występował w Turcji, ponieważ podjął decyzję o przenosinach do Alanyasporu. Jego umowa z tą ekipą będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- On jest bardzo dobrym piłkarzem. Wierzę, że w naszym zespole udowodni swoją wartość. Oczekiwania na pewno są duże. Bardzo na niego liczymy - powiedział prezes klubu, Hasan Çavuşoğlu.

- Jestem teraz niezmiernie szczęśliwy. Wiem, że kibice wiele ode mnie oczekują, ale ja chcę tylko powiedzieć, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby podołać wyzwaniu. Nie lubię jednak dużo gadać. Udowodnię to na boisku - skwitował 33-latek.

Cissé jest wychowankiem Génération Foot. W swojej karierze bronił również barw FC Metz, Freiburga, Newcastle United oraz wspomnianego Shandong Luneng Taishan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy