Oficjalnie: Papka i Lech w Stomilu

Oficjalnie: Papka i Lech w Stomilu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce wypożyczyła Bartosza Papkę i Grzegorza Lecha na cały nadchodzący sezon do Stomilu Olsztyn.

Papka w pierwszej drużynie "Złocisto-Krwistych" wystąpił zaledwie raz i to w przegranym spotkaniu z Legią Warszawa 4:0 na otwarcie sezonu.

Potem 19-letni pomocnik z powodzeniem bronił barw swojego zespołu w Młodej Ekstraklasie, gdzie w barwach ekipy z Kielc zaliczył 26 spotkań, w których strzelił 12 bramek.

Natomiast Lech całą rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w drużynie z Olsztyna, w której wystąpił w 11 spotkaniach i dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców oraz trzy razy asystował. To głównie dzięki dobrej postawie 30-letniego piłkarza, Stomil utrzymał się w I lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy