OFICJALNIE: Paul Pogba ponownie kontuzjowany. Kibice zirytowani

2023-03-13 11:46:54; Aktualizacja: 1 rok temu
OFICJALNIE: Paul Pogba ponownie kontuzjowany. Kibice zirytowani Fot. Marco Alpozzi/LaPresse/SIPA USA/PressFocu
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Juventus

Juventus FC opublikował raport medyczny w sprawie stanu zdrowia Paula Pogby.

Odkąd Francuz wrócił do Turynu, udało mu się wejść z ławki w tylko dwóch spotkaniach - 28 lutego z Torino oraz 5 marca z Romą.

Zaraz po transferze piłkarz doznał kontuzji kolana. Problemy zdrowotne dokuczały mu również już po uporaniu się z tym urazem.

W niedzielę „Stara Dama” pokonała Sampdorię 4:2. Udziału w tych zawodach nie wziął Paul Pogba, a w przerwie zmieniony został Leonardo Bonucci.

Już wiadomo, że tych zawodników nie obejrzymy w następnych meczach.

Juventus poinformował, że Pogba zmaga się kontuzją przywodziciela prawego uda, z kolei lewa noga Bonucciego jest stłuczona.

Całą sytuacją zirytowani są zarówno reprezentant „Trójkolorowych”, jak i kibice włoskiego klubu, co możemy zaobserwować pod komunikatem „Juve” na Twitterze. Blisko 30-latek odmówił też rozdania autografów, tłumacząc, że „Nie ma do tego głowy”.

Wstępnie ma on pauzować przez 20-30 dni. Nie zagra zatem na pewno z Freiburgiem w Lidze Europy (pierwsze spotkanie opuścił ze względów dyscyplinarnych po spóźnieniu na zgrupowanie) oraz Interem Mediolan.

Ponowny angaż mistrza świata z 2018 roku miał być hitem transferowym, ale jak na razie trzeba go rozpatrywać w kategorii wielkiego niewypału.