OFICJALNIE: Pawełek i Wolniewicz w Jastrzębiu

OFICJALNIE: Pawełek i Wolniewicz w Jastrzębiu fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie poinformował o pozyskaniu Mariusza Pawełka i Adama Wolniewicza.

Ekipa z Jastrzębia to jedno z zaskoczeń poprzedniego sezonu. Choć na początku wielu skazywało ich na grę o utrzymanie, oni mimo to zajęli na koniec pewne piąte miejsce. W następnych rozgrywkach będą chcieli włączyć się do gry o coś więcej, a mają im w tym pomóc niedawno pozyskani Adam Wolniewicz i Mariusz Pawełek.

Pierwszy z zawodników trafił do GKS-u z Górnika Zabrze jeszcze w lutym na zasadzie wypożyczenia. Teraz okazało się, że Marcin Brosz nie widzi go w swojej koncepcji, dlatego ten zdecydował się na transfer.

Z pierwszoligowcem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.

Prawy obrońca rozegrał w rundzie wiosennej 11 meczów i strzelił jednego gola.

Jeśli chodzi o drugiego z wymienionych piłkarzy, opuszcza on GKS Katowice. W nowym zespole ma rywalizować o miejsce w składzie z Grzegorzem Drazikiem, a docelowo obejmie posadę trenera bramkarzy.

Pawełek to niezwykle utytułowany zawodnik. Jest on przede wszystkim trzykrotnym mistrzem Polski. Wszystkie te tytuły świętował wspólnie z krakowską Wisłą.

Warto wspomnieć, że 38-letni golkiper to także czterokrotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy