Oficjalnie: Peluso w Juventusie

Oficjalnie: Peluso w Juventusie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus FC

Do zespołu Juventusu, jeżeli pozytywnie przejdzie badania lekarskie, dołączy na zasadzie wypożyczenia Federico Peluso z Atalanty.

O przenosinach Włocha, występującego na lewej obronie lub w jej środku, plotkowano już od dłuższego czasu, przyczyną decydującą miało być nawarstwienie się kilku wydarzeń: kontuzji Chielliniego, wyjazdu Asamoaha na Puchar Narodów Afryki oraz rozwiązanie kontraktu przez Lucio. Dlatego Juventus zdecydował się na wypożyczenie, pozostawiając sobie furtkę w formie wykupu.

Choć przypuszcza się, że możemy mieć styczność z niepisaną "umową gentlemeńską" - na podstawie której Juventus jest zobowiązany do wykupienia 28-latka latem, bez względu na to jaki poziom zaprezentuje.
 
Nadal jednak nie znana jest kwota, za którą Juventus wypożyczy gracza Atalanty.
 
Federico Peluso zaliczył do tej pory blisko 300 ligowych występów, strzelając w nich 12 goli. W sierpniu tego roku udało mu się zadebiutować w kadrze narodowej Włoch, a od tego czasu rozegrał trzy spotkania, w których raz pokonał bramkarza rywali. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy