Oficjalnie: Petrescu zwolniony z Al Arabi

Oficjalnie: Petrescu zwolniony z Al Arabi
Redakcja
Redakcja
Źródło: Al Arabi SC

Dan Petrescu został zwolniony z funkcji szkoleniowca Al Arabi SC.

46-latek w czerwcu objął katarski zespół. Po dokonanych wzmocnieniach, byli typowani przed sezonem jako jedni z faworytów do tytułu mistrzowskiego. Pod jego wodzą drużyna jednak spisywała się poniżej oczekiwań i po jedenastu ligowych kolejkach plasuje się na ósmej pozycji. W ostatniej kolejce ulegli u siebie z Al-Ahli.

Petrescu karierę trenerską rozpoczął w 2001 roku. Był wówczas grającym asystentem w zespole Naţionalu Bukareszt. W kolejnych latach prowadził m.in. stołeczny Rapid, Wisłę Kraków i Unireę Urziceni. Przed objęciem Al-Ahli, przez ostatnie dwa lata pracował w Dinamo Moskwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy