OFICJALNIE: Petriccione w Crotone

OFICJALNIE: Petriccione w Crotone
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crotone

Crotone pozyskało Jacopo Petriccione.

Beniaminek Serie A szukał w ostatnich dniach okna transferowego doświadczonego zawodnika, który mógłby wzmocnić rywalizację w środku pola.

Wybór padł na przedstawiciela spadkowicza, Jacopo Petriccione.

25-latek przeniósł się do Crotone z Lecce na zasadzie transakcji definitywnej. W nowej drużynie ma występować co najmniej do 30 czerwca 2024 roku. Tak bowiem stanowi podpisana przez niego umowa.

Jego poprzedni zespół zarobił na tym transferze półtora miliona euro.

Były młodzieżowy reprezentant Włoch powinien walczyć o miejsce w składzie z Eduardo Henrique.

W poprzednim sezonie rozegrał on 33 mecze. Jego dorobek to pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy