Oficjalnie: Petrucci w Cluj

Oficjalnie: Petrucci w Cluj
Redakcja
Redakcja
Źródło: CFR Cluj

CFR Cluj potwierdziło podpisanie kontraktu z Davide Petruccim.

Zgodnie z naszymi informacjami z wczoraj (http://transfery.info/69917,petrucci-odchodzi-z-manchesteru), Włoch dołączył do 4. drużyny rumuńskiej Ligi I (najwyższy poziom rozgrywkowy). Niedawno 22-letni pomocnik  rozwiązał swój kontrakt z Manchesterem United, a teraz związał się roczną umową (z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata) z Cluj. Będzie występował z numerem „4” na koszulce.

Petrucci nie miał nigdy okazji zagrać w pierwszym zespole Manchesteru i był ostatnio regularnie wypożyczany. Czasowo występował w Peterborough United, Royalu Atnwerp oraz Charltonie Athletic. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy