OFICJALNIE: Piąty transfer Rakowa

OFICJALNIE: Piąty transfer Rakowa fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa ogłosił zakontraktowanie Sebastiana Musiolika.

Po nieudanej próbie sforsowania bram Ekstraklasy, władze Rakowa nie zamierzają przechodzić przez to samo w następnym roku i od samego początku letniego okna transferowego są aktywni na rynku. W poniedziałek oficjalna strona klubu poinformowała o pozyskaniu Sebastiana Musiolika.

22-latek związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku. Umowa zawiera opcję jej przedłużenia o kolejne trzy sezony.

Urodzony w Knurowie napastnik ostatni sezon spędził w ROW-ie Rybnik. Na boiskach drugiej ligi rozegrał 29 spotkań, w których zdobył siedem goli.

Ponadto Musiolik ma na swoim koncie pięć meczów na boiskach Ekstraklasy rozegranych w szeregach Piasta Gliwice.

22-latek jest piątym wzmocnieniem Rakowa. Wcześniej klub ogłosił pozyskanie Daniela Bartla, Macieja Domańskiego, Arkadiusza Kasperkiewicza i Patryka Kuna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy