OFICJALNIE: Piąty transfer Rakowa

OFICJALNIE: Piąty transfer Rakowa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa ogłosił zakontraktowanie Sebastiana Musiolika.

Po nieudanej próbie sforsowania bram Ekstraklasy, władze Rakowa nie zamierzają przechodzić przez to samo w następnym roku i od samego początku letniego okna transferowego są aktywni na rynku. W poniedziałek oficjalna strona klubu poinformowała o pozyskaniu Sebastiana Musiolika.

22-latek związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku. Umowa zawiera opcję jej przedłużenia o kolejne trzy sezony.

Urodzony w Knurowie napastnik ostatni sezon spędził w ROW-ie Rybnik. Na boiskach drugiej ligi rozegrał 29 spotkań, w których zdobył siedem goli.

Ponadto Musiolik ma na swoim koncie pięć meczów na boiskach Ekstraklasy rozegranych w szeregach Piasta Gliwice.

22-latek jest piątym wzmocnieniem Rakowa. Wcześniej klub ogłosił pozyskanie Daniela Bartla, Macieja Domańskiego, Arkadiusza Kasperkiewicza i Patryka Kuna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy