OFICJALNIE: Pierwsze zimowe wzmocnienie Rakowa w drodze do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Pierwsze zimowe wzmocnienie Rakowa w drodze do Ekstraklasy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer.

Kontrakt z rywalizującym w I lidze klubem podpisał Jakub Apolinarski. Wejdzie on w życie 1 stycznia i będzie ważny do 30 czerwca 2020 roku. Zawarto w nim opcję przedłużenia o kolejne trzy lata.

19-letni skrzydłowy do tej pory występował w trzecioligowej (czwarty poziom rozgrywkowy) Polonii Środa Wielkopolska. W tym sezonie w 17 spotkaniach sześciokrotnie trafił on do siatki.

- Kontynuujemy naszą politykę transferową polegającą na pozyskiwaniu młodych zawodników z niższych lig. Kubę najpierw obserwowaliśmy w rozgrywkach III ligi, później przebywał u nas na testach i w końcu w wygranym meczu z Podhalem zdobył bramkę. Swoją postawą na treningach i sparingu przekonał nas by dać mu szansę dalszego rozwoju w Rakowie - powiedział dyrektor sportowy klubu z Częstochowy, Łukasz Piworowicz.

Raków z dorobkiem 48 punktów przewodzi tabeli I ligi. Częstochowianie są na dobrej drodze, by awansować do Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy