OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Köln

OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Köln
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Köln

W przyszłym sezonie barwy 1. FC Köln będzie reprezentował Lasse Sobiech.

Pomimo spadku z Bundesligi władze drużyny z miasta katedralnego nie zamierzają składać broni. Jakiś czas temu chęć pozostania w klubie zadeklarowali Timo Horn i Jonas Hector.

Wiadomo również, że do drużyny 1. FC Köln dołączy Lasse Sobiech. 27-letni defensor trafi do ekipy spadkowicza na zasadzie transferu definitywnego, ponieważ jego umowa z FC St. Pauli wygasa wraz z końcem bieżących rozgrywek.

Niemiec związał się z „Kozłami” kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

- Lasse to bardzo doświadczony zawodnik o świetnym charakterze. Znakomicie radzi sobie z presją i mam nadzieję, że pomoże nam wrócić do Bundesligi — powiedział Armin Veh, dyrektor sportowy FC Köln.

Sobiech rozegrał w tym sezonie 26 ligowych spotkań. Na jego dorobek składają się trzy gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy