OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Köln

OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Köln
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Köln

W przyszłym sezonie barwy 1. FC Köln będzie reprezentował Lasse Sobiech.

Pomimo spadku z Bundesligi władze drużyny z miasta katedralnego nie zamierzają składać broni. Jakiś czas temu chęć pozostania w klubie zadeklarowali Timo Horn i Jonas Hector.

Wiadomo również, że do drużyny 1. FC Köln dołączy Lasse Sobiech. 27-letni defensor trafi do ekipy spadkowicza na zasadzie transferu definitywnego, ponieważ jego umowa z FC St. Pauli wygasa wraz z końcem bieżących rozgrywek.

Niemiec związał się z „Kozłami” kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

- Lasse to bardzo doświadczony zawodnik o świetnym charakterze. Znakomicie radzi sobie z presją i mam nadzieję, że pomoże nam wrócić do Bundesligi — powiedział Armin Veh, dyrektor sportowy FC Köln.

Sobiech rozegrał w tym sezonie 26 ligowych spotkań. Na jego dorobek składają się trzy gole.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy