OFICJALNIE: Piesio w trzeciej lidze

OFICJALNIE: Piesio w trzeciej lidze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kotwica Kołobrzeg

Grzegorz Piesio dołączył do Kotwicy Kołobrzeg.

Znany z występów w Ekstraklasie skrzydłowy reprezentował w minionym sezonie GKS Katowice. Miał w ten sposób pomóc tej drużynie wywalczyć awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Ostatecznie jednak skończyło się na spadku, a sam piłkarz otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy.

Szczęścia postanowił poszukać dwa szczeble niżej. Doświadczony piłkarz będzie bowiem występował w najbliższym czasie w trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg, z którą podpisał kontrakt. Szczegóły nie są jednak znane.

- Nie trzeba szczególnie rekomendować tego zawodnika. Ma on bowiem na swoim koncie mnóstwo występów w Ekstraklasie. Nie musi niczego udowadniać. Wystarczy, że wejdzie do drużyny i pokaże, co potrafi, a my poszukamy dla niego odpowiedniej pozycji — powiedział trener, Sławomir Suchomski.

31-latek to wychowanek Amiki Wronki. W swojej karierze był także powiązany z Lechem Poznań, Górnikiem Łęczna, Stomilem Olsztyn, Zniczem Pruszków, Dolcanem Ząbki, Arką Gdynia oraz wspomnianym GKS-em Katowice.

W szeregach tej ostatniej ekipy zanotował w minionym sezonie 22 występy. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy