OFICJALNIE: Piesio w trzeciej lidze

OFICJALNIE: Piesio w trzeciej lidze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kotwica Kołobrzeg

Grzegorz Piesio dołączył do Kotwicy Kołobrzeg.

Znany z występów w Ekstraklasie skrzydłowy reprezentował w minionym sezonie GKS Katowice. Miał w ten sposób pomóc tej drużynie wywalczyć awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Ostatecznie jednak skończyło się na spadku, a sam piłkarz otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy.

Szczęścia postanowił poszukać dwa szczeble niżej. Doświadczony piłkarz będzie bowiem występował w najbliższym czasie w trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg, z którą podpisał kontrakt. Szczegóły nie są jednak znane.

- Nie trzeba szczególnie rekomendować tego zawodnika. Ma on bowiem na swoim koncie mnóstwo występów w Ekstraklasie. Nie musi niczego udowadniać. Wystarczy, że wejdzie do drużyny i pokaże, co potrafi, a my poszukamy dla niego odpowiedniej pozycji — powiedział trener, Sławomir Suchomski.

31-latek to wychowanek Amiki Wronki. W swojej karierze był także powiązany z Lechem Poznań, Górnikiem Łęczna, Stomilem Olsztyn, Zniczem Pruszków, Dolcanem Ząbki, Arką Gdynia oraz wspomnianym GKS-em Katowice.

W szeregach tej ostatniej ekipy zanotował w minionym sezonie 22 występy. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy