Oficjalnie: Pietruszka w Chojniczance

Oficjalnie: Pietruszka w Chojniczance fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Przemysław Pietruszka został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice, z którą podpisał dwuletni kontrakt.

Doświadczony defensor trafił do klubu z I ligi na zasadzie wolnego transferu z Podbeskidzia Bielsko-Biała, w którym występował w rundzie wiosennej ostatniego sezonu.

Pietruszka w barwach "Górali" rozegrał zaledwie dziewięć spotkań, w których zdobył jedną bramkę.

- Nie jest tajemnicą, że szukaliśmy zawodnika na lewą stronę obrony. Wydaje mi się, że pozyskany Przemek Pietruszka gwarantuje jakość na tej pozycji. Będziemy pracować nad kolejnymi wzmocnieniami - powiedział Maciej Chrzanowski, dyrektor sportowy klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy