OFICJALNIE: Pietrzak wraca do Krakowa

OFICJALNIE: Pietrzak wraca do Krakowa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin nie wykupi Rafała Pietrzaka.

Lewy obrońca trafił do drużyny Mariusza Lewandowskiego w zimie na zasadzie wypożyczenia z Wisły Kraków. 26-latek miał wypełnić lukę po kontuzjowanym Danielu Dziwnielu.

Rzeczywistość okazała się dla Pietrzaka brutalna. Były zawodnik m.in. Górnika Zabrze i GKS-u Katowice wystąpił w zaledwie czterech spotkaniach.

Defensor nie sprostał oczekiwaniom sztabu szkoleniowego Zagłębia, dlatego władze klubu nie zdecydowały się na jego pozyskanie, pomimo niskiej klauzuli wykupu.

Teraz zawodnik wróci pod Wawel. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie zabawi tam długo, ponieważ znajduje się w orbicie zainteresowań kilku ekip. „Biała Gwiazda” nie zamierza robić mu problemów w razie chęci zmiany pracodawcy.

Warto dodać, że Pietrzak pierwotnie dołączył do zespołu Wisły w styczniu 2016 roku. W barwach 13-krotnego mistrza Polski rozegrał 18 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola (w spotkaniu przeciwko Pogoni Szczecin w sezonie 2016/2017).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy