Oficjalnie: Pioli zwolniony przez Lazio, Inzaghi następcą

Oficjalnie: Pioli zwolniony przez Lazio, Inzaghi następcą
Redakcja
Redakcja
Źródło: SS Lazio/Transfery.info

Włodarze Lazio postanowili zakończyć współpracę z trenerem Stefano Piolim. Jego następcą zostanie dotychczasowy trener młodzieżowców klubu, Simone Inzaghi.

Powodem zwolnienia jest porażka w derbowym pojedynku z Romą (1:4) oraz mierne wyniki w Serie A. Pioli pracował w Lazio od 2012 roku, poprowadził zespół w 91 spotkaniach.

Następcą zwolnionego 50-latka został Simone Inzaghi. Brat „Pippo”, słynnego snajpera AC Milan, był do tej pory trenerem młodzieżowych drużyn Lazio (ostatnio U20). Dla 39-letniego Inzaghiego jest to pierwsza trenerska posada w seniorskiej piłce. 

Lazio zajmuje ósme miejsce w Serie A, drużyna wygrała zaledwie jeden z ostatnich sześciu meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy