OFICJALNIE: Piotr Gryszkiewicz w ŁKS-ie Łódź

OFICJALNIE: Piotr Gryszkiewicz w ŁKS-ie Łódź
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o pozyskaniu Piotra Gryszkiewicza.

Pomimo spadku z Ekstraklasy władze beniaminka mają nadzieję, że ich drużyna w miarę szybko przystosuje się do pierwszoligowych warunkach i włączy się do walki o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Mają jej w tym pomóc nowo pozyskani piłkarze.

Kilka dni temu informowano o sprowadzeniu Marcela Wszołka, Juliana Mordasiewicza i Michała Kota. Teraz do tej grupy dołączył Piotr Gryszkiewicz.

19-latek przenosi się do Łodzi z Lechii Gdańsk na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Napastnik to reprezentant Polski do lat 18.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy