OFICJALNIE: Pogba wydał oświadczenie. „Jestem zbulwersowany, wściekły, zszokowany i sfrustrowany”

OFICJALNIE: Pogba wydał oświadczenie. „Jestem zbulwersowany, wściekły, zszokowany i sfrustrowany” fot. Dokshin Vlad / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Paul Pogba I Instagram

Paul Pogba opublikował oświadczenie dotyczące ostatnich doniesień medialnych na swój temat.

„The Sun” i „Daily Mail” napisały, że pomocnik Manchesteru United zamierza zrezygnować z występów we francuskich barwach. Powodem tego miała być głównie wypowiedź prezydenta Francji, Emmanuela Macrona, na temat islamu. Piłkarz szybko dał do zrozumienia za pośrednictwem Instagrama, że to nieprawdziwa informacja. Teraz skomentował całą sprawę nieco szerzej.

„The Sun znowu to zrobiło... Informacje, które zaczęły krążyć na mój temat, są absolutnie bezzasadne. Zawarto w nich rzeczy, o których nigdy nie pomyślałem ani nie powiedziałem. Jestem zbulwersowany, wściekły, zszokowany i sfrustrowany tym, że niektóre „media” wykorzystują mnie do tworzenia fałszywych nagłówków dotyczących wydarzeń dziejących się obecnie we Francji i dodają do tej narracji reprezentację.

Jestem przeciwny wszelkim formom terroru i przemocy. Niestety, niektórzy dziennikarze nie zachowują się odpowiedzialnie, pisząc wiadomości, nadużywając wolności prasy i nie sprawdzając, czy to, co publikują i powielają, jest prawdą. Tworzą w ten sposób łańcuch plotek, nie dbając o to, czy i jaki to będzie miało wpływ na życie innych ludzi i moje.

Podejmę kroki prawne przeciwko wydawcom i osobom rozpowszechniającym te w 100 procentach fałszywe wiadomości. Do The Sun: Niektórzy z was prawdopodobnie chodzili do szkoły i pamiętają nauczycieli, którzy powtarzali, żeby zawsze sprawdzać źródła i nie pisać niczego bez całkowitego upewnienia się odnośnie faktów. Ale wygląda na to, że znowu zrobiliście to samo. Tym razem w bardzo poważnym temacie. Wstydźcie się” - napisał Pogba.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy