OFICJALNIE: Pomocnik odszedł z Milanu!

OFICJALNIE: Pomocnik odszedł z Milanu!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Trabzonspor AŞ

José Sosa został nowym zawodnikiem Trabzonsporu.

Były piłkarz Napoli dołączył do Milanu w poprzednim lecie z Beşiktasu. Jego pozycja w drużynie z Mediolanu uległa jednak znacznemu osłabieniu po niedawnych wielkich zakupach włoskiego klubu.

Rano lokalne media donosiły, że transfer jest bliski finalizacji. Teraz został on oficjalnie potwierdzony przez Turków.

Sosa zaakceptował ofertę kontraktu, który zapewni mu zarobki rzędu pięciu milionów euro rocznie. Ekipa „Diavolo” otrzyma 5,5 miliona euro za jego kartę zawodniczą.

32-letni Argentyńczyk był rano oczekiwany w Turcji, gdzie miał przejść obowiązkowe testy medyczne przed podpisaniem umowy. Nie wykazały one żadnych powodów do niepokoju i mógł on złożyć podpis pod umową z nowym pracodawcą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy