OFICJALNIE: Pomocnik opuszcza Chelsea

OFICJALNIE: Pomocnik opuszcza Chelsea fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Pomocnik Chelsea zmienia klubowe barwy.

Mario Pašalić w sezonie 2018/2019 będzie bronił barw Atalanty. 23-letni zawodnik został wypożyczony przez londyńczyków do Włoch do końca rozgrywek.

Dla sześciokrotnego reprezentanta Chorwacji będzie to już kolejne wypożyczenie w karierze. Wcześniej występował on już na tej zasadzie w Elche, AS Monaco, Milanie oraz Spartaku Moskwa. W koszulce tego ostatniego w poprzednim sezonie Pašalić zanotował 21 ligowych występów, w których zdobył cztery bramki i zaliczył asystę.

Jeśli chodzi o Serie A, Pašalić grał we wspomnianym Milanie w sezonie 2016/2017. Uzbierał wtedy na koncie pięć trafień w 24 ligowych spotkaniach.

Do samej Chelsea 23-letni zawodnik przeniósł się w 2014 roku z Hajduka Split. Chorwacki klub otrzymał wtedy za niego 2,5 miliona euro. Przez liczne wypożyczenia pomocnik do tej pory nie zadebiutował w pierwszej drużynie „The Blues”.  

W minionym sezonie Atalanta zajęła siódme miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy