OFICJALNIE: Porozumienie Julena Lopeteguiego

OFICJALNIE: Porozumienie Julena Lopeteguiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RFEF

Julen Lopetegui przedłużył swój kontrakt z Królewskim Hiszpańskim Związkiem Piłki Nożnej.

51-latek porozumiał się z przedstawicielami krajowego związku i jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata związał się z reprezentacją do momentu zakończenia Euro 2020.

Królewski Hiszpański Związek Piłki Nożnej (RFEF) postanowił powierzyć Lopeteguiemu misję poprowadzenia drużyny narodowej w lipcu 2016 roku po tym, jak z posady selekcjonera zrezygnował Vicente del Bosque.

Szkoleniowiec przed objęciem sterów na „La Furia Roja” odpowiadał za wyniki osiągane przez FC Porto i nie udało mu się z tym zespołem odnieść znaczącego sukcesu, mimo że wcześniej z powodzeniem prowadził młodzieżowe reprezentacje Hiszpanii U-19 i U-21, z którymi sięgnął po Mistrzostwo Europy w 2012 i 2013 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy