OFICJALNIE: Porozumienie Kamińskiego

OFICJALNIE: Porozumienie Kamińskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: VfB Stuttgart

Marcin Kamiński podpisał nową umowę z VfB Stuttgart.

Środkowy obrońca osiągnął porozumienie z włodarzami niemieckiego zespołu i przedłużył swój kontrakt z ekipą z Mercedes-Benz Arena do końca czerwca 2021 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę kontynuować swoją przyszłość w Stuttgarcie. Czuję się komfortowo zarówno w klubie, jak i w mieście. Cele drużyny na najbliższe lata są zgodne z moimi oczekiwaniami i chcę zrobić wszystko co w mojej mocy, aby odnieść sukces z VfB - powiedział 26-letni zawodnik.

- W krótkim czasie udało mi się poznać Marcina. Doceniam to, że jest godnym zaufania specjalistą, dla którego w każdej sytuacji ważny jest zespół - dodał Tayfun Korkut, szkoleniowiec drużyny z Bundesligi.

Marcin Kamiński trafił do Stuttgartu w lipcu 2016 roku z Lecha Poznań i od tego czasu zdążył rozegrać 41 spotkań dla „Die Schwaben”, w których zdobył jednego gola.

Reprezentant Polski w minionym sezonie wywalczył z zespołem awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. W początkowej fazie obecnych rozgrywek był podstawowym piłkarzem ekipy z Mercedes-Benz Arena. Potem nabawił się kontuzji i po powrocie do drużyny zanotował kilka słabszych występów, które w efekcie pozbawiły go miejsca w wyjściowej jedenastce VfB.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy