OFICJALNIE: Poważny uraz Alana Czerwińskiego

OFICJALNIE: Poważny uraz Alana Czerwińskiego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Alan Czerwiński doznał poważnej kontuzji i czeka go długa przerwa.

W miniony czwartek Zagłębie Lubin mierzyło się towarzysko z RB Lipsk. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem niemieckiego zespołu 1:0, ale wynik zszedł tego dnia na drugi plan. Wszystko przez poważny uraz, którego nabawił się podstawowy zawodnik „Miedziowych”, Alan Czerwiński.

25-latek doznał kontuzji kolana, a szczegółowe badania wykonane w piątek wykazały, że piłkarz zerwał więzadła krzyżowe przednie. W najbliższych dniach czeka go zabieg w klinice Villa Stuart w Rzymie, po czym przez kilka miesięcy będzie przechodził rehabilitację.

Czerwiński, który trafił do Lubina latem minionego roku, rozegrał w tym sezonie siedem ligowych spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy