Oficjalnie: Powrót Maka

Oficjalnie: Powrót Maka
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Lechia Gdańsk

Trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak zdecydował o skróceniu wypożyczenia Michała Maka.

Pomocnik ostatnie pół roku spędził w Arminii Bielefeld, grającej w 2. Bundeslidze. Przenosiny do niemieckiego klubu okazały się dla niego kompletnie nieudane - zagrał zaledwie w jednym meczu ligowym. Przed wypożyczeniem do "Die Blauen" Mak wraz ze swoim agentem Danielem Weberem negocjowali szczegóły transferu czasowego do Zagłębia Lubin, lecz ostatecznie wybrali ofertę z Zachodu.

- Wracam do Lechii z chęcią pomocy zespołowi w drodze po najwyższe cele w Lotto Ekstraklasie. Zamierzam podjąć rękawicę i powalczyć o miejsce o pierwszym składzie. Cieszę się, że koszulka z numerem 9 jest w Lechii wolna. Z miłą chęcią znów ją założę - powiedział skrzydłowy.

25-latek będzie rywalizował o grę w wyjściowej jedenastce z Flavio Paixao, Sławomirem Peszko, Bartłomiejem Pawłowskim i Lukasem Haraslinem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy