OFICJALNIE: Poznaliśmy następcę Stefana Kuntza jako selekcjonera niemieckiej młodzieżówki

OFICJALNIE: Poznaliśmy następcę Stefana Kuntza jako selekcjonera niemieckiej młodzieżówki
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: DFB

Antonio di Salvo został nowym selekcjonerem reprezentacji Niemiec do lat 21. Zastąpił na tym stanowisku Stefana Kuntza.

Dobra postawa reprezentacji Niemiec w ostatnich latach spowodowała, że jej dotychczasowy selekcjoner, a więc Stefan Kuntz otrzymał propozycję prowadzenia dorosłej reprezentacji.

Na zakontraktowanie 58-latka zdecydowała się pogrążona w kryzysie kadra Turcji. To z kolei przyczyniło się do tego, że nasi zachodni sąsiedzi zostali zmuszenie do znalezienia następcy.

W ostatnich godzinach poinformowano, że tym zostanie dotychczasowy asystent Kuntza, a konkretniej Antonio di Salvo.

Urodzony w Paderborn Włoch od pięciu lat współpracował z obecnym selekcjonerem kadry tureckiej. Teraz sam będzie miał szansę wykazać się swoimi możliwościami trenerskimi.

Niemiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że doszedł z 42-latkiem do porozumienia, na mocy którego będzie on prowadził kadrę do lat 21 do 31 lipca 2023 roku.

Warto przypomnieć, że nasi zachodni sąsiedzi to lider grupy eliminacji EURO 2023, w której znajduje się też zespół prowadzony przez Macieja Stolarczyka. Po dwóch meczach Niemcy zgromadzili na swoim koncie komplet sześciu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy