OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego beniaminka Serie A 2020/2021

OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego beniaminka Serie A 2020/2021
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Znamy już pierwszy zespół, który awansował do włoskiej ekstraklasy. Benevento Calcio będzie w nowych rozgrywkach występować na poziomie Serie A.

Drużyna prowadzona przez Filippo Inzaghiego zdeklasowała konkurencję na zapleczu krajowej elity i na siedem kolejek przed końcem zmagań zapewniła sobie bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej oraz zwycięstwo w Serie B po pokonaniu Juve Stabia (1:0).

Warto zauważyć, że Benevento przez większą część tego pojedynku zostało zmuszone do gry w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę w początkowej fazie meczu zobaczył Luca Caldirola.

Tym samym „Czarownicy” wracają po dwuletniej przerwie do Serie A i wiele na to wskazuje, że nie zamierzają w niej być chłopcem do bicia, co pokazuje między innymi fakt, że przedstawiciele klubu finalizują operację związaną z pozyskaniem Loïca Remy'ego.

Poza nim w kręgu zainteresowań drużyny z Półwyspu Apenińskiego ma znajdować się także Kamil Glik.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy