OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego beniaminka Serie A 2020/2021

OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego beniaminka Serie A 2020/2021
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Znamy już pierwszy zespół, który awansował do włoskiej ekstraklasy. Benevento Calcio będzie w nowych rozgrywkach występować na poziomie Serie A.

Drużyna prowadzona przez Filippo Inzaghiego zdeklasowała konkurencję na zapleczu krajowej elity i na siedem kolejek przed końcem zmagań zapewniła sobie bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej oraz zwycięstwo w Serie B po pokonaniu Juve Stabia (1:0).

Warto zauważyć, że Benevento przez większą część tego pojedynku zostało zmuszone do gry w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę w początkowej fazie meczu zobaczył Luca Caldirola.

Tym samym „Czarownicy” wracają po dwuletniej przerwie do Serie A i wiele na to wskazuje, że nie zamierzają w niej być chłopcem do bicia, co pokazuje między innymi fakt, że przedstawiciele klubu finalizują operację związaną z pozyskaniem Loïca Remy'ego.

Poza nim w kręgu zainteresowań drużyny z Półwyspu Apenińskiego ma znajdować się także Kamil Glik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy