OFICJALNIE: Pozo-Venta żegna się ze Stomilem Olsztyn

OFICJALNIE: Pozo-Venta żegna się ze Stomilem Olsztyn
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn postanowił rozstać się z Willianem Pozo-Ventą.

Norweg urodzony na Kubie był jednym z tych piłkarzy, którzy trafili do „Dumy Warmii” po przejęciu klubu przez Michała Brańskiego. I chociaż był on sprowadzany po kilku miesiącach rozbratu z piłką (z Zimbru Kiszyniów odszedł 15 stycznia), wiązano z nim spore plany.

Ostatecznie nic z tego nie wyszło, gdyż już po trzech miesiącach z 22-latkiem rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron. Lewoskrzydłowemu nie było nawet dane zadebiutować w pierwszym zespole, a jego bilans z rezerw klubu to sześć spotkań (333 minuty).

Po zakończeniu rundy jesiennej Stomil Olsztyn z dorobkiem 26 punktów plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli I ligi.

Willian Pozo-Venta już w 2013 roku trafił do Francji, zasilając barwy FC Metz. Tam się jednak nie sprawdził, dlatego niezwykle szybko byliśmy świadkami jego powrotu do Norwegii, gdzie reprezentował Tromsö IL II oraz Follo FK. Atakujący na swoim koncie ma także występy w młodzieżowej reprezentacji kraju (w sekcjach U-17 i U-18).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy