Oficjalnie: Premier League zostaje w nc+

Oficjalnie: Premier League zostaje w nc+
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: nc+

Platforma nc+ pozyskała na wyłączność prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Premier League na kolejne trzy sezony, począwszy od edycji 2016/17.

- Jest mi niezmiernie miło, że abonenci CANAL+ będą mogli śledzić rywalizację o tytuł mistrza Anglii przez kolejne trzy sezony na wyłączność. Premier League jest najbardziej spektakularną i najchętniej oglądaną ligą zagraniczną w Polsce. Kontynuacja partnerstwa z Premier League potwierdza nasze wyjątkowe, niezmienne od 20 lat zaangażowanie w pokazywanie największych wydarzeń sportowych na kanałach premium z rodziny CANAL+. W najbliższych sezonach abonenci nc+ niesamowite emocje będą mieli zagwarantowane nie tylko przed telewizorami, ale także korzystając z urządzeń mobilnych. Dzięki wyjątkowemu serwisowi nc+ GO najlepszy sport, w tym mecze ligi angielskiej, będą mogli oglądać gdziekolwiek będą chcieli – powiedział Manuel Rougeron, prezes nc+.

Platforma cyfrowa po utracie możliwości pokazywania ligi hiszpańskiej, francuskiej oraz włoskiej powoli odbudowuje swoją pozycję na polskim rynku i w nadchodzących latach jej abonenci poza rozgrywkami Premier League będą mogli oglądać rodzimą Ekstraklasę, Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Copa del Rey, UEFA Youth League, żużlową PGE Ekstraligę i prestiżowy cykl Speedway Grand Prix, koszykarską ligę NBA i Turkish Airlines Euroleague, a także Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Ponadto na antenach nc+ będą transmitowane, między innym rugby (Puchar 6 Narodów), gale bokserskie, MMA, golf (PGA European Tour, US Open i PGA Championship), żeglarstwo (America`s Cup) i zawody konne (Cavaliada).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy