OFICJALNIE: Prezes Stomilu Olsztyn zrezygnował z posady

OFICJALNIE: Prezes Stomilu Olsztyn zrezygnował z posady
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: Stomil Olsztyn

Pierwszoligowy Stomil Olsztyn poinformował, że Łukasz Puciłowski zrezygnował z funkcji prezesa klubu.

Z zamiarem złożenia rezygnacji działacz nosił się od dłuższego czasu. Ostatecznie doszło do tego w poniedziałek. Oficjalna strona „Dumy Warmii” informuje, że Puciłowski opuścił stanowisko z powodów osobistych.

Rządy doświadczonego w świecie biznesu działacza trwały pięć miesięcy. W lipcu 2021 zastąpił on legendę klubu Grzegorza Lecha. Do momentu wyboru jego następcy, pełniącym obowiązki prezesa prawdopodobnie będzie Arkadiusz Tymiński, dotychczasowy zastępca Puciłowskiego. Jeszcze przed końcem roku odbędzie się posiedzenie rady nadzorczej, na którym zostanie ustanowiony nowy skład zarządu klubu.

W erze aktualnego właściciela Michała Brańskiego, czyli od 2019 roku, w Stomilu doszło już czterech zmian na stanowisku prezesa. Ta z udziałem Puciłowskiego jest piątą. Olsztynianie dysponują najniższym budżetem w I Lidze, a po zakończonej właśnie rundzie jesiennej znajdują się w strefie spadkowej. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy