OFICJALNIE: Prezes Wisły Kraków zrezygnował z pracy. Zasłużony klub pogrążony w chaosie

OFICJALNIE: Prezes Wisły Kraków zrezygnował z pracy. Zasłużony klub pogrążony w chaosie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków nie poprawia swojej tragicznej sytuacji. Następnym aktem toczącego się w gabinetach kryzysu jest rezygnacja prezesa Władysława Nowaka, o czym informowaliśmy we wtorek jako pierwsi, a teraz klub potwierdził oficjalnym komunikatem.

„Listopad przynosi zmiany w Zarządzie TS Wisła Kraków SA. Prezesem Klubu przestał być Władysław Nowak, który złożył oświadczenie o rezygnacji ze sprawowanej funkcji.

Informacje o kształcie nowego Zarządu podamy w najbliższym czasie w osobnym komunikacie.

Prezesowi Władysławowi Nowakowi dziękujemy za pracę w Wiśle Kraków i życzymy powodzenia w realizacji wyznaczonych celów!” - czytamy w lakonicznym komunikacie Wisły Kraków.

Nowak wytrzymał jako prezes Wisły Kraków od 28 lipca tego roku aż do dzisiaj.

O problemach z posadą prezesa pisaliśmy ostatnio w dłuższym tekście: Prezes Wisły Kraków - najgorsza robota w piłce

Wisła jest aktualnie pochłonięta kryzysem organizacyjno-finansowym, na razie przynajmniej zagrażającemu normalnemu funkcjonowaniu zasłużonego klubu, co nie zmienia tego, że celem pozostaje awans do Ekstraklasy.

Wisła Kraków w najbliższym czasie powinna przejść kolejne zmiany właścicielskie, bo w tej chwili brak w klubie osoby faktycznie decyzyjnej.

Konferencję prasową zorganizował niedawno Jarosław Królewski, który podkreślił: - Jest to spotkanie, które może być moim ostatnim w roli właściciela Wisła Kraków. Wisła była dla mnie czymś więcej. Chociaż sam nie mam dzieci, to Wisła była moim adoptowanym dzieckiem.

Na razie jednak nic się zmieniło.

Być może więcej dowiemy się z konferencji Tomasza Jażdżyńskiego. Odbędzie się ona dzisiaj o godzinie 16:00.

Trzeci z głównych właścicieli, Jakub Błaszczykowski, na razie nie wypowiada się publicznie.

Spadkowicz z Ekstraklasy rozczarowuje administracyjnie i sportowo - zimuje na dziesiątej pozycji w tabeli pierwszej ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy