OFICJALNIE: Przyszłość Jamesa Maddisona wyjaśniona

OFICJALNIE: Przyszłość Jamesa Maddisona wyjaśniona fot. Leicester City
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Leicester City

James Maddison będzie kontynuował swoją przygodę z futbolem w barwach Leicester City. Ofensywny pomocnik podpisał nowy kontrakt z angielskim klubem.

23-letni zawodnik był w minionych miesiącach bardzo mocno łączony z opuszczeniem szeregów popularnych „Lisów” na rzecz kontynuowania kariery w zespole Manchesteru United.

Ekipa z King Power Stadium zdołała jednak skutecznie odeprzeć zakusy ze strony wysłanników „Czerwonych Diabłów”, o czym świadczy fakt, że jednokrotny reprezentant Anglii zawarł nowe porozumienie z dotychczasowym pracodawcą, które ma obowiązywać do połowy 2024 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy z powodu podpisania nowego kontraktu z Leicester City. Do tej pory spędziłem tutaj niesamowicie ekscytujący czas, podczas którego na boisku i poza nim działo się tak wiele pozytywnych rzeczy. Cieszę się, że mogę być tego częścią. Nasze klubowe osiągnięcie w zakończonym niedawno sezonie jest dla nas ogromnym krokiem wykonanym naprzód i wiem, że jako zespół możemy dać z siebie o wiele więcej. Obecnie cieszą się każdą chwilą spędzoną w Leicester City. Kibice od samego początku traktowali mnie wyjątkowo i do tego mamy fantastyczną grupę zawodników w szatni, która jest zdeterminowana do tego, aby pokazać się w nowych rozgrywkach z dobrej strony w Europie i Premier League - powiedział James Maddison.

Ofensywny pomocnik dołączył do „Lisów” z Norwich City w lipcu 2018 roku za 25 milionów euro. Od tego czasu wystąpił w 76 spotkaniach ekipy z King Power Stadium, w których zdobył 16 bramek oraz zanotował 10 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy