OFICJALNIE: Radionow w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Radionow w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice poinformowała o pozyskaniu Jewhena Radionowa.

29-latek nie miał w rundzie jesiennej zbyt wielu szans na to, by zaprezentować się szerszej publiczności. To spowodowało, że postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Puszcza Niepołomice.

Przeprowadza się on do tej ekipy z ŁKS-u na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2020 roku.

Ukrainiec trafił do Polski w 2011 roku. Wówczas to wzmocnił Kryształ Glinojeck. Później występował jeszcze w Ursusie Warszawa, GKS-ie Katowice i Świecie Nowy Dwór Mazowiecki. Do Łodzi przeprowadził się latem 2016 roku.

W tym sezonie 29-latek zanotował łącznie trzy występy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy