OFICJALNIE: Radionow w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Radionow w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice poinformowała o pozyskaniu Jewhena Radionowa.

29-latek nie miał w rundzie jesiennej zbyt wielu szans na to, by zaprezentować się szerszej publiczności. To spowodowało, że postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem. Pomocną dłoń wyciągnęła do niego Puszcza Niepołomice.

Przeprowadza się on do tej ekipy z ŁKS-u na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2020 roku.

Ukrainiec trafił do Polski w 2011 roku. Wówczas to wzmocnił Kryształ Glinojeck. Później występował jeszcze w Ursusie Warszawa, GKS-ie Katowice i Świecie Nowy Dwór Mazowiecki. Do Łodzi przeprowadził się latem 2016 roku.

W tym sezonie 29-latek zanotował łącznie trzy występy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Manchester City planuje przebudowę składu. Przynajmniej trzy transfery Manchester City planuje przebudowę składu. Przynajmniej trzy transfery Szef ochrony klubu nocnego tłumaczy zamieszanie z Hålandem Szef ochrony klubu nocnego tłumaczy zamieszanie z Hålandem OFICJALNIE: Komunikat UEFA w sprawie Manchesteru City i decyzji TAS OFICJALNIE: Komunikat UEFA w sprawie Manchesteru City i decyzji TAS Grabara może zostać znowu wypożyczony Grabara może zostać znowu wypożyczony Złoty But: Cristiano Ronaldo rozpoczął pogoń za Lewandowskim Złoty But: Cristiano Ronaldo rozpoczął pogoń za Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy